Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONERE SI ACCESORII

Număr anunț
DA20853245
Autoritate contractantă
COMUNA SARBII-MAGURA (CUI 16602622)
Furnizor / câștigător
UNU PLUS UNU SRL (CUI RO1547422)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943,60 RON
Valoare atribuită
943,60 RON
Data publicării
17.07.2018 09:25
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

943,60 RON

din 943,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.