Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE

Număr anunț
DA20851851
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PN NR 8 GIURGIU (CUI 31062976)
Furnizor / câștigător
AUTO-PAPET DISTRIBUTION SRL (CUI RO28850699)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,76 RON
Valoare atribuită
296,76 RON
Data publicării
16.07.2018 18:49
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 19:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,76 RON

din 296,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.