Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER CRG-712 1,5K ORIGINAL CANON LBP 3010
- Număr anunț
- DA20850255
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,56 RON
- Valoare atribuită
- 387,56 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 14:47
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
387,56 RON
din 387,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro