Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner OKI C841 negru original
- Număr anunț
- DA20850110
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 639,80 RON
- Valoare atribuită
- 639,80 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 14:37
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
639,80 RON
din 639,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro