Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse de curatenie

Număr anunț
DA21036171
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ZARAND (CUI 29050520)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
901,11 RON
Valoare atribuită
901,11 RON
Data publicării
20.08.2018 15:56
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 19:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

901,11 RON

din 901,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.