Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifuncțional Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF, A4 color - 45738/24.05.2018

Număr anunț
DA20849633
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.025 RON
Valoare atribuită
1.025 RON
Data publicării
16.07.2018 14:10
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.025 RON

din 1.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.