Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESTE STATIE STERILIZARE

Număr anunț
DA21033984
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Nehoiu (CUI 4088146)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,50 RON
Valoare atribuită
609,50 RON
Data publicării
20.08.2018 13:35
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,50 RON

din 609,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.