Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus compatibil pentru HP Laserjet P1102

Număr anunț
DA20834356
Autoritate contractantă
ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
Furnizor / câștigător
Bartos Kocsis Ildiko (CUI 33376509)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015,20 RON
Valoare atribuită
1.015,20 RON
Data publicării
12.07.2018 15:02
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015,20 RON

din 1.015,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.