Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD EXTERN LACIE 2TB P`922,SWITCH TP-LINK 8PORT/GIGABIT CARCASA METALICA TL-SG108,CARTUS TONER HP CF

Număr anunț
DA21047441
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA HARGHITA (CUI 9709805)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.961,07 RON
Valoare atribuită
4.961,07 RON
Data publicării
22.08.2018 10:13
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.961,07 RON

din 4.961,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.