Ofertă acceptată
Cumpărare directă
traduceri autorizate daneza, greaca, norvegiana, suedeza, turca, slovaca, portugheza, bulgara
- Număr anunț
- DA21046743
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII VASLUI (CUI 13589944)
- Furnizor / câștigător
- STOLERU M. MĂDĂLINA ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO30040953)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30 RON
- Valoare atribuită
- 30 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 09:37
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30 RON
din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro