Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE AER CONDITIONAT TIP SPLIT

Număr anunț
DA21045477
Autoritate contractantă
CET GRIVITA SA (CUI RO15811175)
Furnizor / câștigător
CLIMA CONCEPT SRL (CUI RO23579778)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105 RON
Valoare atribuită
1.105 RON
Data publicării
22.08.2018 07:52
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.105 RON

din 1.105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.