Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie HDD supraveghere 2TB Seagate SkyHawk ST2000VX008 intern3.5'' 2TB 5900RPM SATA3 64MB SURVEI

Număr anunț
DA20850159
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.292,40 RON
Valoare atribuită
2.292,40 RON
Data publicării
16.07.2018 14:40
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.292,40 RON

din 2.292,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.