Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Canon i-Sensys MF411DW, Retea, ADF, Wireless, A4

Număr anunț
DA20850000
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.823,52 RON
Valoare atribuită
6.823,52 RON
Data publicării
16.07.2018 14:31
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.823,52 RON

din 6.823,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.