Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie Integral 8GB DDR3-1066 ECC DIMM CL7 R2 UNBUFFERED 1.5V - 46534/25.05.2018
- Număr anunț
- DA20849675
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340 RON
- Valoare atribuită
- 340 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 14:12
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
340 RON
din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro