Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser A3 color Canon imageRUNNER C3025i + Piedestal S1 + Toner C/M/Y/B
- Număr anunț
- DA20849617
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.841 RON
- Valoare atribuită
- 8.841 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 14:09
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.841 RON
din 8.841 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro