Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de renovare

Număr anunț
DA20849012
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
MIHAL MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO33435575)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.207 RON
Valoare atribuită
57.207 RON
Data publicării
16.07.2018 13:35
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.207 RON

din 57.207 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.