Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie scoatere fond forestier proprietate publica Bistrita Birgaului

Număr anunț
DA21034757
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Furnizor / câștigător
GREEN FOREST PROIECT SRL (CUI RO25026332)
Cod CPV
77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
20.08.2018 14:19
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.