Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii la alimentare cu apa si canalizare Gradinita sat Bujoreanca

Număr anunț
DA21029436
Autoritate contractantă
COMUNA CORNESTI (PRIMARIA) (CUI 4402744)
Furnizor / câștigător
SANDECO SRL (CUI RO17171587)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.624,32 RON
Valoare atribuită
10.624,32 RON
Data publicării
20.08.2018 09:07
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.624,32 RON

din 10.624,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.