Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale si de renovare conform anunt ADV1025149 din 19.07.2018
- Număr anunț
- DA21021497
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- ALFA CONSTRUCT LLC GRUP SRL (CUI 36285057)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.728,67 RON
- Valoare atribuită
- 14.728,67 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 11:25
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.728,67 RON
din 14.728,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro