Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitii piese pentru turbosuflante SE Medias

Număr anunț
DA20851193
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
MARKET IMPEX SRL (CUI 10419813)
Cod CPV
34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.611 RON
Valoare atribuită
1.611 RON
Data publicării
16.07.2018 15:42
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.611 RON

din 1.611 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.