Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat

CARTUS CB540A/CE320A/CF210X/CRG716/CRG731B COMPATIBIL

Număr anunț
DA21047535
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,06 RON
Valoare atribuită
523,11 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
22.08.2018 10:18
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,11 RON

din 532,06 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 8,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.