Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dale vibropresate 50x50 culoare rosu

Număr anunț
DA20808896
Autoritate contractantă
Comuna Movila (CUI 4365344)
Furnizor / câștigător
OYL EXPERT PAVAJE SRL (CUI 37123800)
Cod CPV
44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.640 RON
Valoare atribuită
3.640 RON
Data publicării
10.07.2018 10:12
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.640 RON

din 3.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.