Ofertă refuzată Cumpărare directă

Memory Stick+Clipsuri

Număr anunț
DA21038204
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,90 RON
Valoare finală
507,90 RON
Data publicării
21.08.2018 09:46
Data finalizării
22.08.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.