Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE RICOH AFICIO MP2352

Număr anunț
DA21047485
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL PLOIESTI (CUI 17704779)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.365 RON
Valoare atribuită
1.365 RON
Data publicării
22.08.2018 10:15
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.365 RON

din 1.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.