Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Neopreol 2,5mg/5mg/g ung*40g (COMBINATII) - 6617
- Număr anunț
- DA21039421
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154 RON
- Valoare atribuită
- 170,50 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 10:48
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170,50 RON
din 154 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro