Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparat motor electric 132 kW/3000 rpm - apa demi nr.5

Număr anunț
DA20857307
Autoritate contractantă
Midia Green Energy S.A. (CUI RO14325363)
Furnizor / câștigător
R.U.E.L. SRL (CUI RO8713018)
Cod CPV
50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.129 RON
Valoare atribuită
4.129 RON
Data publicării
17.07.2018 12:53
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.129 RON

din 4.129 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.