Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cantar de persoane Tefal Atlantis Memo, PP3020, platforma sticla, 4 memorii, 160kg [PP3020]
- Număr anunț
- DA20851992
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 42923200-4 · Cantare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92,43 RON
- Valoare atribuită
- 92,43 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 23:35
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 22:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
92,43 RON
din 92,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro