Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA FRANA ARO DC

Număr anunț
DA21047694
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138 RON
Valoare atribuită
138 RON
Data publicării
22.08.2018 10:26
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138 RON

din 138 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.