Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA SCIALITICA PT UNIT AM 2000, SPRAY AER-APA CONTRAUNGHI, FURTUN SPRAY AER-APA, PEDALA CU SWICH

Număr anunț
DA21045996
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Aparatura Medicala (CUI 12788035)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
Cod CPV
33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.695,80 RON
Valoare atribuită
1.695,80 RON
Data publicării
22.08.2018 08:53
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.695,80 RON

din 1.695,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.