Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lant dublu de izolatoare compozit 24 KV- CLAMI 50-70
- Număr anunț
- DA21041986
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
- Cod CPV
- 31213400-6 · Sisteme de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.280,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.280,24 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 13:03
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.280,24 RON
din 2.280,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro