Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparare si intretinere a generatoarelor

Număr anunț
DA21050030
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MARRO ELECTRIC SYSTEMS SRL (CUI RO17990395)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.390,32 RON
Valoare atribuită
7.390,32 RON
Data publicării
22.08.2018 12:25
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.390,32 RON

din 7.390,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.