Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Inlaturarea efectelor inundatiilor din 1.08.2018 pe drumurile agricole DE 627 si DE 673
- Număr anunț
- DA21049695
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumuseni Arad (CUI 16341462)
- Furnizor / câștigător
- PIATRA BALAST IMPEX SRL (CUI RO23024181)
- Cod CPV
- 45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.554,81 RON
- Valoare atribuită
- 57.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2018 12:07
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.500 RON
din 57.554,81 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 54,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.