Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1146700001 Kit de determinare clor in apa dulce si apa de mare 100teste/pach
- Număr anunț
- DA21046478
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI RO31878614)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596 RON
- Valoare atribuită
- 1.596 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 09:22
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.596 RON
din 1.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro