Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE UAMS MALINI

Număr anunț
DA21045312
Autoritate contractantă
UAMS MALINI (CUI 16663689)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,54 RON
Valoare atribuită
773,54 RON
Data publicării
21.08.2018 21:38
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,54 RON

din 773,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.