Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masca / masti cu filtru HEPA si supapa FFP3 3M pliata, ambalata individual pentru riscuri
- Număr anunț
- DA20854032
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33157100-6 · Masti de gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 910 RON
- Valoare atribuită
- 910 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 10:07
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
910 RON
din 910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro