Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASALTA - MS90-2 - PLACA COMPACTOARE, 4 T, MOTOR LONCIN, 6.5 CP, 530X500 MM

Număr anunț
DA20852352
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.056,05 RON
Valoare atribuită
2.056,05 RON
Data publicării
17.07.2018 08:22
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.056,05 RON

din 2.056,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.