Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor monitorizare activitate cerebrala, BIS Bilateral -Senzor monitorizare profunzime anestezie, B
- Număr anunț
- DA20850592
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.277,25 RON
- Valoare atribuită
- 18.279,25 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 15:06
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.279,25 RON
din 18.277,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro