Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stripuri urinare cu 13 parametri

Număr anunț
DA21040489
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,40 RON
Valoare atribuită
134,40 RON
Data publicării
21.08.2018 11:45
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,40 RON

din 134,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.