Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIAZEPAM 10MG X 20CP LAROPHARM (DIAZEPAMUM), DIAZEPAM 5MG/ML X 5FI/2ML TERAPIA (DIAZEPAMUM)

Număr anunț
DA21039987
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,20 RON
Valoare atribuită
256,20 RON
Data publicării
21.08.2018 11:19
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,20 RON

din 256,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.