Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Klabax 250mg*14cpr.film (CLARITHROMYCINUM) - 7542
- Număr anunț
- DA20855707
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,78 RON
- Valoare atribuită
- 33,78 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 11:29
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,78 RON
din 33,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro