Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de Ignifugare si tratament insecto – fungicid la sarpanta de lemn.

Număr anunț
DA21049579
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
NED FOC SRL (CUI 35381854)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.797,20 RON
Valoare atribuită
12.797,20 RON
Data publicării
22.08.2018 12:02
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.797,20 RON

din 12.797,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.