Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fitomenadion 10mg/ml,Etamsilat Zentiva 250mg/2m,Adrenostazin 1.5mg,Symbicort 160mcg/4.5mcg/inhalatie

Număr anunț
DA20848730
Autoritate contractantă
SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,40 RON
Valoare atribuită
930,40 RON
Data publicării
16.07.2018 13:21
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,40 RON

din 930,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.