Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari executie gard
- Număr anunț
- DA21047285
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- MIHAL MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO33435575)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.952 RON
- Valoare atribuită
- 83.952 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 10:05
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83.952 RON
din 83.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro