Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Augmentin 1g x 14 cpr (AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM) / AMOXIPLUS
- Număr anunț
- DA20847816
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,48 RON
- Valoare atribuită
- 214,48 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 12:31
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214,48 RON
din 214,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro