Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FLUIMUCIL 300MG,KETOTIFEN 1MG,NO-SPA INJ 40MG/2ML,XILINA 10MG/ML
- Număr anunț
- DA20840464
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.601,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.601,60 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 12:24
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.601,60 RON
din 1.601,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro