Ofertă refuzată Cumpărare directă

PIRAZINAMIDA Antibiotice 500mg cpr / Pyrazinamidum

Număr anunț
DA20830457
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449 RON
Valoare finală
449 RON
Data publicării
12.07.2018 11:39
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.