Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set SPO2 adult Mindray MEC 2000

Număr anunț
DA21045123
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
ESOMED SOLUTION S.R.L. (CUI 37326139)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
21.08.2018 17:08
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.