Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrare cadastrala pentru emitere titluri de proprietate

Număr anunț
DA21033254
Autoritate contractantă
COMUNA BALAUSERI (CUI 4322416)
Furnizor / câștigător
CADSIGH SRL (CUI 16519960)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare finală
4.600 RON
Data publicării
20.08.2018 12:50
Data finalizării
22.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.