Ofertă refuzată
Cumpărare directă
articole artizanat
- Număr anunț
- DA21035995
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES (CUI 29854214)
- Furnizor / câștigător
- ANDRA DOMINO SRL (CUI RO17942029)
- Cod CPV
- 37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,90 RON
- Valoare finală
- 547,90 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 15:39
- Data finalizării
- 22.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.