Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Publicare pachet anunt in Mon.Oficial partea a III a + Ziar national + Posturi.Gov
- Număr anunț
- DA20855226
- Autoritate contractantă
- U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare finală
- 386,55 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 11:06
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.